Liikmed

Adavere SpordiklubiÖöbiku tn 1
Adavere alevik
48001 Põltsamaa vald
Jõgevamaa
Anar Treiman (juhataja)
+372 77 69 364
+372 52 76 304
anar.treiman@mail.ee
jalgpall, tervisejooks -ja kõnd, ujumine, invasport
Jalgrattaklubi Vooremaa CentrumVoldi küla
49124 Tabivere vald
Jõgevamaa
Tarmo Raudsepp (juhataja)
+372 56 958 663
tarmo@aksimotell.ee
jalgrattasport
Põltsamaa JalgrattaklubiJ. Kuperjanovi tn 1a
48105 Põltsamaa linn
Jõgevamaa
Margus Ääremaa (juhataja)
+372 50 87 297
margus@vali.ee
jalgrattasport
Jõgeva KabeklubiTähe 4-52
48307 Jõgeva linn
Jõgevamaa
Uno Plakk (juhataja)
+372 53 454 311
unoplakk1944@mail.ru
jogevakabeklubi.ee
kabe
Jõgeva Kergejõustikuklubi HartaPargia 6a-9
48303 Jõgeva linn
Jõgevamaa
Hanno Koll (juhataja)
+372 53 495 752
+372 55 521 469
hannokoll@hot.ee
kergejõustik
Jõgevamaa Spordiveteranide KlubiPargia 11a-6
48303 Jõgeva linn
Jõgevamaa
Uno Valdmets
+372 515 0477
unovaldmets@gmail.com
kabe, kergejõustik, kurnimäng, male, petanque, turniiribridž, võrkpall
Jõgeva Spordiklubi TäheAia 40
48304 Jõgeva linn
Jõgevamaa
Marko Saksing (juhataja)
+372 50 24 549
sktahe@sktahe.ee
sktahe.ee
saalihoki
Jõgeva Spordiklubi VisaMustvee mnt 21-3
48305 Jõgeva linn
Jõgevamaa
Toomas Puss (juhataja)
+372 55 568 233
pusstoomas@gmail.com
orienteerumine, orienteerumisjooks
Kardispordiklubi SadukülaKuningamäe
48131 Põltsamaa vald
Jõgevamaa
Peeter Kallasmaa (juhataja)
+372 50 78 188
sakukkart@hot.ee
kuningamae.ee
autosport, kardisport, ringrajasõit
MTÜ Jõgeva linna ja -valla spordiklubi ForteAia 40
48304 Jõgeva linn
Jõgevamaa
Ergo Prave (juhataja)
+372 53 403 581
ergo.prave@mail.ee
korvpall, aeroobika, võimlemine, harrastusvõimlemine, ilu- ja rühmvõimlemine
MTÜ Jõgeva Spordiklubi Noorus-96Suur 76a
48306 Jõgeva linn
Jõgevamaa
Igor Orlov (juhataja)
+372 50 44 848
igor100@hot.ee
jalgpall
MTÜ Kultuuri- ja Spordiklubi TormaKooli tee 8
Torma alevik
48502 Torma vald
Jõgevamaa
Raivo Tralla (juhataja)
+372 50 51 599
raivo@kuremaaujula.ee
korvpall
Palamuse SpordiklubiSuur 5
Palamuse alevik
48502 Torma vald
Jõgevamaa
Ellen Kliiman (juhataja)
+372 52 58 509
ellen@palamuse.ee
jalgpall, jalgrattasport, jõutõstmine, kabe, kepikõnd, kergejõustik, korvpall, saalihoki, suusasport, võrkpall
Põltsamaa valla spordiklubi TervisÖöbiku 1
Adavere alevik
48001 Põltsamaa vald
Jõgevamaa
Väino Treiman (juhataja)
+372 52 35 305
anar.treiman@mail.ee
jalgpall, lauatennis, rulluisutamine, kiirrulluisutamine, uisutamine, kiiruisutamine, võrkpall
Ramm, Jõgeva raskejõustikuklubiAia 40
48304 Jõgeva linn
Jõgevamaa
Aimur Säärits (juhataja)
+372 77 60 090
+372 51 47 489
aimur@sarkasport.ee
jõutõstmine, sangpommitõstmine, Kreeka-Rooma maadlus, naistemaadlus, sumo
Spordiklubi “W-Willem”Turu 7
48303 Jõgeva linn
Jõgevamaa
Indrek Tammel (juhataja)
+372 50 47 539
indrek.tammel@mail.ee
võrkpall
Spordiklubi “Tigu”Valksaare
Pauastvere küla
48017 Põltsamaa vald
Jõgevamaa
Eva Andreller (juhataja)
+372 5592 1997
kepikõnd, võrkpall, rannavõrkpall
Spordiklubi ContraLaiuse alevik
48404 Jõgeva vald
Jõgevamaa
Vallo Väljaots (juhataja)
+372 77 42 567
+372 50 41 025
vallo@laiusepk.edu.ee
korvpall
Spordiklubi IlliVaimastvere küla
48401 Jõgeva vald
Jõgevamaa
Väino Ling (juhataja)
+372 50 36 940
vaino@vaimastverepk.edu.ee
jalgpall, male, võrkpall, rannavõrkpall
Spordiklubi MIXTartu mnt 3-14
48105 Põltsamaa linn
Jõgevamaa
Kaja Toom (juhataja)
+372 56 916 547
kaja941@hotmail.com
võrkpall, rannavõrkpall
Spordiklubi MustveeNarva 24
49604 Mustvee linn
Jõgevamaa
Janek Romanovitš (juhataja)
+372 51 86 790
janekrom@gmail.com
pesapall, saalihoki
Spordiklubi MVGNarva 24
49604 Mustvee linn
Jõgevamaa
Jaan Rahuküla (juhataja)
+372 50 23 532
rahukyla@gmail.com
võrkpall, rannavõrkpall
Spordiklubi NipiLuha 1
48104 Põltsamaa linn
Jõgevamaa
Margus Metsma (juhataja)
+372 50 63 912
margus.metsma@mail.ee
maadlus, naistemaadlus, vabamaadlus
Spordiklubi PõltsamaaÖöbiku 16
48106 Põltsamaa linn
Jõgevamaa
Lea Vilms (juhataja)
+372 53 449 762
leavilms@hot.ee
kergejõustik
Spordiklubi Toonus-SportPajusi mnt. 41
48106 Põltsamaa
Jõgevamaa
Uno Valdmets (juhataja)
+372 77 52 003 
unovaldmets@hot.ee
kergejõustik, pentanque, tervisejooks ja -kõnd, võrkpall
Spordiklubi Torma SportKooli tee 23
Torma alevik
48502 Torma vald
Jõgevamaa
Aarne Neimann (juhataja)
(+372) 52 02 235
tormaspordihoone@hot.ee
www.sktorma.ee
kepikõnd, korvpall, sulgpall, sumo, tennis, võimlemine, aeroobika, võrkpall, rannavõrkpall
Vooremaa VibuklubiVäljaotsa küla
48411 Jõgeva vald
Jõgevamaa
Tiina Laurisson (juhataja)
(+372) 50 37 065
vmvibuklubi@gmail.com
FB leht: Vooremaa Viburada
vibusport
Tenniseklubi ArtemisSuislepa 3-11
48403 Jõgeva linn
Jõgevamaa
Hillar Sibul (juhataja)
(+372) 58 047 474 
hillarsibul1@hot.ee
tennis
MTÜ Kuningamäe SpordiklubiKamari alevik
Põltsamaa vald
Jõgevamaa
Vaike Niklus
(+372) 51 47 400
vaike@kamari.ee
murdmaasuusatamine