Koolispordifoorum 2021 “Alternatiivsed liikumisharrastuse võtted ja koolispordi piiravad tegurid” 19. veebruaril 2021 kell 11.00

Hea kehalise kasvatuse õpetaja, koolijuht ja spordiklubi juhendaja!

Eesti Koolispordi Liit kutsub Sind inspiratsioonipäevale

Inspiratsioonipäev on kõigile huvilistele veebi vahendusel tasuta kättesaadav ja otseülekannet saab jälgida siit nii Delfi TV, FB live kui ka Youtube live vahendusel. Foorumi ajakava leitav kirja manuses.

Moderaator Märt Avandi

Inspiratsioonipäeva juhtmõte “Alternatiivsed liikumisharrastuse võtted ja koolisporti piiravad tegurid” kajastab koolispordi, liikumisharrastuse, noore inimese ja ühiskonna omavahelist suhestumist, seades huviorbiiti sportimise motiivid ja muutuva maailma takistavad tegurid.

Inspiratsioonipäeval tutvustatakse innovatiivseid noortele suunatud liikumisvõimalusi ja püütakse paneeldiskussiooni vormis leida lahendusi noorte liikumisharrastuse parendamiseks.

Käsitlemaks teemasid võimalikult laiapõhjalikult, on Eesti Koolispordi Liit programmi kaasanud TLÜ Loodus- ja terviseteaduste instituudi, Haridus- ja Noorteameti, Eesti Akadeemilise Spordiliidu, Eesti Kutsekoolide Spordiliidu, Eesti Kehalise Kasvatuse Liidu, Eesti Orienteerumisliidu ja Liikuma Kutsuv Kooli Tartu Ülikooli Liikumislaborist.