Vibulaskmine Jõgevamaal

Vibulaskmist on Jõgevamaal harrastatud juba veidi üle 7 aasta. Ootame alates oktoobrist taas uusi harrastajaid. Laste treeningud toimuvad Jõgeva Põhikooli viburingi raames T, K, N kell 13.00 – 14.00 ja 14.00 – 15.00 ning E ja K kell 17.00 – 18.30. Treeningkohaks on vana koolimaja all asuv endine lasketiir aadressil Piiri tn.1. Lasketiiru pääseb viaduktipoolsest küljeuksest.

Lisaks kooliõpilastele ootame uusi vibuhuvilisi ka täiskasvanute hulgast – vanusepiiri ei ole, alustatud on nii 20-ne, 50-ne kui ka 70-ne aastaselt! Vahva ju võistlustel koos laste või lapselastega käia või suvel koos metsas vibu lasta.

Täiskasvanute trennid ikka samas kohas, ajad E ja K kell 18.30. Täiskasvanute treeningud on tasulised.

Suvehooajal toimub vibulaskmine Vooremaa Viburajal Väljaotsa küla alguses. Vibulaskjad osalevad igal aastal nii väiksematel kui ka suurematel võistlustel, Eesti meistrivõistlused ja rahvusvahelised võistlused sealhulgas. Praegugi on meie seas mitmeid Eesti meistreid ja ka mõned maailmameistrid!

Traditsiooniliselt toimub meil oma Jõuluturniir ja suvel Jõgeva ümbruses Vooremaa Vibukarika 5-etapiline võistlussari. Vibulaskmine arendab tasakaalu, kannatlikkust ja keskendumisvõimet, parandab rühti ja koordinatsiooni.

Olete oodatud! Registreerumiseks palun kirjutage mulle teade Stuudiumis või saatke e-mail: vooremaa.viburada@gmail.com.

Heade soovidega

Tiina Laurisson

Vibutreener, EKR4.